Zámecké sklepení v moci pekelné

Publikováno: 03.01.2020

Od 2. do 5. prosince 2019 ovládne Zámecké sklepení v Litomyšli opět moc pekelná. I tento rok se děti činily, vytrvale zlobily a kniha hříchů se úspěšně plnila.

Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku. Návštěvu pekla je možné rezervovat od 1. listopadu na www.smetanuvdum.cz.

Aby se Lucifer a Mikuláš lépe orientovali v hříškách a dobrých skutcích vašich dětí, je třeba vyplnit pekelný formulář, který naleznete zde.

V rámci návštěvy Zámeckého sklepení v moci pekelné nabízíme rodinám bezplatné předání mikulášské nadílky v lese vánočních stromků. Zájemci o tuto službu si sami zajišťují obsah nadílky, kterou je třeba označit jménem a věkem obdarovaného a předat pracovníkům sklepení nejpozději 15 minut před objednaným časem prohlídky. Pozor, balíček nesmí být těžší nežli jeden kilogram, neboť každý gram navíc propadá peklu!

Během těchto dní se návštěvníci mohou těšit také na mikulášské Sklepení v moci pekelné. Jednotlivé časy představení a více podrobností naleznou zájemci na webových stránkách www.smetanuvdum.cz. Akci Zámecké sklepení v moci pekelné společně pořádají Smetanův dům, Smetanova Litomyšl, o.p.s., Středisko volného času Litomyšl a Státní zámek Litomyšl.