Báječná neděle v parku Crève Coeur

Báječná neděle v parku Crève Coeur

Neděle

10.12.

19:00

Den Datum Čas
Neděle 10.12.2017 19:00

Divadlo Kalich Praha
autor: Tennessee Williams
překlad: Věra Šedá
režie: Iva Janžurová
scéna: Adam Pitra
kostýmy: Eva Pitrová
hudba: Igor Orozovič, Ivan Acher

Osoby a obsazení:
Bodey: Sabina Remundová
Dorothea: Lucie Žáčková
Helena: Barbora Munzarová
slečna Glucková: Iva Janžurová

Hru významného amerického dramatika Tennessee Williamse Báječná neděle v parku Crève Coeur si zvolila pro svůj režijní debut na divadle herecká legenda Iva Janžurová. „Tennesseee Williams je pro mne tím nejvýsostnějším dramatickým autorem a vždy bylo mým snem sejít se s jeho dokonalými kresbami lidských duší na jevišti,“ říká Iva Janžurová v souvislosti se svou první divadelní režií.
V cituplné komedii Báječná neděle v parku Crève Coeur si Iva Janžurová zahrála v půlce 80. let v Divadle na Vinohradech v režii Stanislava Remundy. Nyní stejnou postavu svěřila své dceři Sabině Remundové, do dalších rolí obsadila Barboru Munzarovou a Lucii Žáčkovou, sama se také objevuje v jedné z rolí.

Délka představení: 135 minut, přestávka
 

Prodej abonentních vstupenek podzimní divadelní sezony bude zahájen v Informačním centru Litomyšl od 11. září 2017 pro stávající abonenty, od pondělí 25. do soboty 30. září 2017 budou v Informačním centru Litomyšl v prodeji nevyzvednuté, uvolněné a nové divadelní abonentky.

Cena divadelního abonmá 1. pořadí 870 Kč / 2. pořadí 800 Kč / 3. pořadí 780 Kč

Volné vstupenky budou k dispozici od 2. října on-line na www.smetanuvdum.cz, v Informačním centru na Smetanově náměstí v Litomyšli (tel. 461 612 161) nebo v pokladně Smetanova domu hodinu před představením v den konání.
Vstupné na jednotlivá představení 350 Kč / 300 Kč