Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Andělé v mém srdci

Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Andělé v mém srdci

Úterý

5.12.

19:00

Den Datum Čas
Úterý 05.12.2017 19:00

V předvánoční době zavítá do Litomyšle Léčivé divadlo Gabriely Filippi se svým monodramatem Andělé v mém srdci. Uvidíte skutečné příběhy žen, které od dětství komunikují s anděly a duchy zemřelých. Skrze jejich dar můžeme nahlédnout do světa, který nás obklopuje, ale většině očí je neviditelný. Přesto máme každý své andělské pomocníky a ochránce, kteří čekají na naše zavolání, na naši prosbu o radu či pomoc. Stačí je jen požádat. Jedná se o prostý, křehký a milý příběh, který se dotkne vašich srdcí. Toto monodrama je více než jen představením. Prostřednictvím emocionální cesty otevírá lidská srdce a vede k transformaci vědomí. A anděly se to při představení jen hemží - i když jsou většině lidem zatím neviditelní …


Hostem druhé poloviny večera bude  Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. bývalá pedagožka a vědecká pracovnice Univerzity Karlovy, v současnosti kontroverzní publicistka v oblasti medicíny, především imunologie, autismu a zdravého životního stylu. Autorka bestselleru Doba jedová a mnoha dalších knih.

Hudební doprovod hlasový mág a improvizátor Patrik Kee.

Léčivé divadlo je autorským projektem Gabriely Filippi.
Nabízí netradiční divadelní hry, jejichž obsah se dotýká mystiky a hloubky lidského života.
Léčivé divadlo se s láskou a humorem zaobírá otázkou, proč jsme tady, a inspiruje nás při hledání našeho místa ve stvoření. V běžném životě jsme obklopeni civilizačními formami a zahlceni povinnostmi. V Léčivém divadle máme možnost se na chvíli zastavit a znovu nalézt sami sebe. Změna, inspirace se může dostavit skrze emocionální prožitek, kdy si divák uvědomí, že se dotkl své duše.

Vstupné 290,- Kč / 260,- Kč / 240,- Kč
Vstupenky k dostání on-line na www.smetanuvdum.cz,
prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra Litomyšl, tel.: 461 612 161
nebo v pokladně Smetanova domu hodinu před akcí.