Čaroděj ze země OZ

Čaroděj ze země OZ

Neděle

4.11.

15:00

Den Datum Čas
Neděle 4.11.2018 15:00

Čaroděj ze země OZ
Hoffmannovo divadlo Uherské Hradiště

Autor a režie: Karel Hoffmann
Hrají: Alexandra Mikešová, Radim Černoch, Petr Hoffmann, Zbyněk Strašák a Karel Hoffmann

 

 

Dívka Ema se cítí osamělá. Rodiče se jí pro své běžné povinnosti málo věnují a kamarádů také moc nemá. Vlastně jen svého plyšového pejska a knihy. Obzvlášť jednu – Čaroděj ze země OZ. Není divu, že si její příběhy často snívá. A tak jednou večer Emu její  noční kamarádi Snílci odvedou od země Tleskalů. Ty trýzní Zlá víla, a když se objeví Ema, pozvolna ztrácejí sílu - Ema má na krku srdíčko od maminky a ve své malé peněžence šupinu z vánočního kapra od tatínka pro štěstí. Zlá víla nakonec utíká a slibuje pomstu. Ema pokračuje dál do Smaragdového města. Po cestě potkává Strašáka, který je smutný, že nemá mozek, a plechového človíčka Plecháčka, který postrádá srdce, a Lva, kterému chybí odvaha. Jejich cesta není ovšem bez problémů. Hlavně musí porazit Zlou vílu, která se nevzdává a pomocí svých kouzel jim vše komplikuje. Nakonec naši čtyři přátelé osvobodí hodnou Modrou vílu, která je dovede do Smaragdového města a vysvětlí jim, že to, co hledají, už dávno mají. Strašák mozek, protože vymyslel plán proti Zlé víle, Plecháček srdce, protože se bál o Emu, ne o sebe. Lev odvahu, protože díky ní se pral s nepřáteli jako lev. A Ema? Ta má přece spoustu kamarádů. Telskaly, Strašáka, Plecháčka a Lva. A maminku a tatínka, protože pro ni chtějí to nejlepší. Lásku a štěstí.

Vstupné: 70,- Kč
Délka představení 60 minut
Pro děti od 3 let

Vstupenky k dostání on-line na www.smetanuvdum.cz, prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra Litomyšl, tel.: 461 612 161 nebo v pokladně Smetanova domu hodinu před akcí.

Použitím on-line nákupu vstupenek poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu: Jméno, adresa, telefonní číslo. Smetanův dům Litomyšl prohlašuje, že nebude tyto údaje poskytovat třetí straně s výjimkou Informačního centra Litomyšl a provozovatele rezervačního a prodejního systému Cinemaware. Infromační centrum Litomyšl a Cinemaware prohlašují, že budou s osobními údaji abonentů nakládat dle zákona o ochraně osobních údajů.