Trojlístek pohádek

Trojlístek pohádek

Středa

20.11.

08:30

Divadýlko Mrak Havlíčkův Brod

Trojlístek pohádek - O Otesánkovi, O Budulínkovi, Hrnečku vař! - Veselá pohádka, plná nečekaných i očekávaných zvratů, dramatické situace, zjemněné notnou dávkou humoru, to celé spleteno známými písničkami. Lojza a Líza, hlavní hrdinové pohádky, žijí na svém jihočeském ranči. Jednoho dne Líze dojde trpělivost, když už je dům celý vyjedený a sama se vydá do lesa, kde místo hub najde pohádkovou babičku. Líza babičku mile překvapí tím, že jí daruje poslední krajíček chleba a protože je to babička kouzelná, zažije Líza s Lojzou spoustu nových a nečekaných dobrodružství.

Na Miniteatru 2003 v Havířově oceněno Hlavní cenou dětské poroty a cenou za režii. Propojení činohry, využití polomasek a použití 18-ti loutek nejrůznějších druhů, špetka strachu a legrace, to vše ve stylu country - neobvyklé spojení, které nic neubírá na poetice české pohádkové klasiky, ani stylu hry Divadýlka Mrak.


Délka představení 50 minut
Hra je určena pro MŠ / I. stupeň ZŠ

Vstupné 40,- Kč / žák

Vstupenky na jednotlivá představení je třeba dopředu rezervovat na tel. 461 613 239 nebo prostřednictvím formuláře, viz níže..
 

Pro přihlášení svých žáků, prosím, vyplňte formulář... ZDE