Odhalená pravda NÁHRADNÍ TERMÍN

Odhalená pravda<br>NÁHRADNÍ TERMÍN

Čtvrtek

4.11.

19:00

Den Datum Čas
Čtvrtek 4.11.2021 19:00

Vstupenky, které si diváci zakoupili na původní produkci 23. 10. 2020, zůstávají platné i v tomto novém termínu, a to včetně sedadla a řady.

Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, je možné zažádat o navrácení vstupného.

Omlouváme se za vzniklé komplikace způsobené přeložením akce a prosíme Vás o zachování Vaší přízně. Děkujeme za pochopení.

 

StageArtCZ

Autor: Dave Simpson
Režie: Petr Halberstadt
Osoby a obsazení: Trisha – Anna Stropnická, Hana Kusnjerová, Bev – Alena Hladká, Anežka Rusevová, Fait – Alžběta Vaculčiaková, Natálie Tichánková, Sarah – Gabriela Míčová, Rita – Petra Špindlerová, Gaby – Klára Apolenářová, Daniela Choděrová

The Naked Truth (Odhalená pravda) je výzvou všem ženám a oslavou ženské síly, která se postaví proti nepřízni osudu. The Naked Truth je hra pro ženy, o ženách, kterou by samozřejmě měli vidět i muži, pokud ovšem nemají strach!

Příběh pěti žen, které se setkávají ve vesnické tělocvičně na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče: zvýšit si sebevědomí, získat nebo udržet si muže, vdát se, shodit pár kilogramů anebo se vydat za vytouženou kariérou. I přes nejrůznější dívčí třenice a neshody se ve chvíli, kdy se jedna z nich dozví krutou zprávu o svém zdravotním stavu, semknou a nově nabyté taneční zkušenosti využijí v benefici ve prospěch charitativního projektu.

Tato komedie byla ve Velké Británii uváděna s velkým úspěchem a skvělou odezvou diváků i kladně přijata odbornou divadelní kritikou. Po premiéře v Manchestru v roce 2008 sklízela zasloužené ovace během turné po celé Velké Británii.

Délka představení: 2 hodiny 20 minut s pauzou

Videoukázka:

 

 

 

 

 

 

 

Vstupné 390,- Kč / 370,- Kč / 350,- Kč
Vstupenky k dostání on-line na www.smetanuvdum.cz, prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra Litomyšl, tel.: 461 612 161 nebo v pokladně Smetanova domu hodinu před akcí.

Podmínky rezervace a prodeje vstupenek