BE MY BABY - Buď moje bejby - ZRUŠENO

BE MY BABY - Buď moje bejby - ZRUŠENO

Pátek

5.6.

19:00

Divadlo Palace

Autor: Ken Ludwig
Režie: Petr Svojtka
Hrají: Maud Kinchová - Vanda Hybnerová, John Campbell - David Novotný, Glorie Nanceová - Michaela Sejnová Dittrichová, Christy McCall - Mirek Sabadin a další

Další skvostná komedie jednoho z nejlepších současných komediografů, který má na svém kontě takové skvosty, jakými jsou mj. Tenor na roztrhání, Shakespeare v Holywoodu, Cyrano v Buffalu. Autor psal tuto komedii na půdorysů Shekaspearových vrcholných veseloher Zkrocení zlé ženy a Mnoho povyku pro nic, kdy se nesmiřitelný souboj muže a ženy po přestálých peripetiích mění v milostný tanec.

Popudlivý Skot John a stále nervózní Angličanka Maude se poprvé setkávají na svatbě Johnova svěřence a Maudiny neteře. Podruhé je svede dohromady až prosba mladého páru, aby pro ně vyzvedli v Kalifornii novorozeně, které se novomanželé rozhodli osvojit. John a Maude se vydávají na dlouhou cestu, kterou si dokáží navzájem náležitě znepříjemnit. A aby toho nebylo málo, uvíznou v San Francisku, odkud se po několik týdnů nemohou vrátit zpět do Británie. Během vynuceně tráveného času a starostí o bezbranné novorozeně si však začnou uvědomovat i lepší stránky toho druhého. Domů se nakonec vrací zcela jiný John a zcela jiná Maude, než jací se vydávali na cestu.

Jemná a citlivá retrokomedie dokazuje, že v druhém se může splést každý a že na lásku není nikdy pozdě.

 

Opatření v souvislosti s koronavirem

Vzhledem k nepřehledné situaci, která nás v následujících týdnech až měsících čeká a z důvodu uzavření Informačního centra Litomyšl, se vedení Smetanova domu rozhodlo, že jarní divadelní předplatné bude zrušeno.

Co to znamená?

  • Původní abonentní představení Lež, Tančírna, BE MY BABY a Čapek budou ponechány volnému prodeji bez nároků na rezervaci abonentního místa.
  • Rezervace míst pro držitele abonentní vstupenky podzimní sezony 2019 se přesouvají do podzimní sezony 2020.
  • Vstupenky nelze koupit hromadně, každé představení bude ke koupi nabízeno jednotlivě.

Volný on-line prodej vstupenek na představení původního abonentního cyklu bude probíhat od 23. března 2020.

Vstupenky bude možné zakoupit:

  • on-line na www.smetanuvdum.cz
  • prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra na Smetanově náměstí v Litomyšli (tel. 461 612 161) – jakmile bude obnoven provoz!
  • v pokladně Smetanova domu hodinu před představením v den konání

(tel. 461 613 239)

Vstupné na jednotlivá představení: 330 Kč / 300 Kč / 270 Kč

Velmi se Vám omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.