Znovu a líp - NÁHRADNÍ TERMÍN

Znovu a líp - NÁHRADNÍ TERMÍN

Úterý

29.9.

19:00

Den Datum Čas
Úterý 29.9.2020 19:00

Vstupenky, které si diváci zakoupili na původní produkci, zůstávají platné i v tomto novém termínu, a to včetně sedadla a řady.

Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, je možné zažádat o navrácení vstupného.

 

Divadelní společnost Titans

Autor: Michael Engler
Režie: Martina Krátká
Překlad: Michal Kotrouš
Hrají: Marek Daniel, Kristýna Frejová, Klára Cibulková/Marcela Holubcová, Vašek Vašák /Luboš Veselý/Zbyšek Humpolec, Jana Kozubková/Petra Mikulková


Svěží komedie o lásce, manželství a přehodnocování.

On je uznávaný spisovatel, elegán, má rád drahé pití, mladší ženy, tenis a obdiv. Ona je jeho manželka a už toho má dost. Z běžného odpoledne je najednou válka Roseových a z rodinného přítele, který je shodou okolností advokát, je najednou Jeho právník. A na návštěvu přijde i její advokátka. Absurdní situace vyvrcholí rvačkou, ze které se on probudí v nemocnici s amnézií. A co víc, o sobě si myslí, že je mu zase dvacet a svojí literaturou bude měnit svět, o ní pak, že je ženou jeho života.

Co by se stalo, kdybyste smazali uplynulé roky společného života a byli zase na začátku? Mladí, zamilovaní a plní ideálů? A jak to vlastně je s tou amnézií? A co s tím vším majetkem?
 

Délka představení: 105 minut bez přestávky

Vstupné 390,- Kč / 370,- Kč / 350,- Kč
Vstupenky k dostání on-line na www.smetanuvdum.cz, prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra Litomyšl, tel.: 461 612 161 nebo v pokladně Smetanova domu hodinu před akcí.