Velké lásky v malém hotelu

Velké lásky v malém hotelu

Čtvrtek

10.12.

19:00

Den Datum Čas
Čtvrtek 10.12.2020 19:00

Divadelní společnost Háta

Autor:
Ray Cooney
Režie: Roman Štolpa
Hrají: Richard Willey - Lukáš Vaculík, Pamela Willeyová - Mahulena Bočanová / Olga "Háta" Želenská, Jean De Vries - Adéla Gondíková / Betka Stanková, Gene De Vries - Filip Tomsa, Ředitel - Marcel Vašinka, Lily Chattertonová - Ivana Andrlová / Veronika Jeníková / Pavla Vojáčková, George Pigden - Pavel Nečas / Zbyšek Pantůček / Roman Štolpa, Číšník, Číňan - Juraj Bernáth / Martin Sobotka, Komorná, Španělka - Sandra Černodrinská / Kristýna Kociánová / Radka Pavlovčinová

Bláznivá komedie Raye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Pokud se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo.

Ve dvou sousedních manželských apartmá hotelu bydlí celkem 11 lidí. Ve spletitých situacích zapříčiněných hned několika nevěrami, z nichž některé zasahují až do nejvyšších politických kruhů bojují o svůj krk vlastně všichni aktéři.

Videoukázka

 

 

 

 

 

 

 

Vstupné: 420,- Kč,- / 390,- Kč / 360,- Kč

Vstupenky k dostání on-line na www.smetanuvdum.cz, prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra Litomyšl, tel.: 461 612 161 nebo v pokladně Smetanova domu hodinu před akcí.