A pak už tam nezbyl ani jeden

A pak už tam nezbyl ani jeden

Pondělí

5.10.

19:00

Divadlo Mladá Boleslav

Autor: Agatha Christie
Režie: Petr Mikeska
Hrají: Diana Šoltýsová j. h., Jakub Koudela j. h., Petr Bucháček, Radim Madeja, Roman Teprt, Karolina Frydecká, Luděk Jiřík j. h. Martin Hrubý, Milan Ligač, Ivana Nováčková a Otakar Jílek j. h.

Psychothriller od královny detektivek, kde vrahem může být kdokoliv.
Na opuštěný ostrov se sjíždí vybraná společnost, aniž by znala blíže důvod pozvání. Luxusní vila, samota, krásné počasí slibují příjemně strávený čas. Všechno se však rychle mění a ze snu se stává noční můra. Podle prastaré básničky o černoušcích začínají jednotliví členové společnosti umírat. Kdo je však vrah, když je ostrov zcela opuštěn? Jeden z nich. Ale KDO? Nechte si zahrát na své nervy, které budou napjaty až k prasknutí.

 

Délka představení: 165 minut

 

Cena divadelního abonmá 1. pořadí 920 Kč / 2. pořadí 850 Kč / 3. pořadí 820 Kč
Vstupné na jednotlivá představení 390 Kč / 350 Kč / 320 Kč

Prodej abonentních vstupenek bude zahájen v Informačním centru Litomyšl od pondělí 7. září 2020 pro stávající abonenty, od pondělí 21. září 2020 budou v Informačním centru Litomyšl v prodeji nevyzvednuté, uvolněné a nové divadelní abonentky.

Volný prodej vstupenek na jednotlivá představení abonentního cyklu bude probíhat od čtvrtka 1. října 2020. Vstupenky k dostání on-line na www.smetanuvdum.cz, prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra Litomyšl, tel.: 461 612 161 nebo v pokladně Smetanova domu hodinu před akcí.