HELENA VONDRÁČKOVÁ - Vzhůru k výškám Tour NÁHRADNÍ TERMÍN

HELENA VONDRÁČKOVÁ - Vzhůru k výškám Tour<br>NÁHRADNÍ TERMÍN

Pátek

20.5.

19:00

Den Datum Čas
Pátek 20.5.2022 19:00

Vstupenky, které si diváci zakoupili na původní produkci 16. 10. 2021 zůstávají platné v novém náhradním termínu, a to včetně sedadla a řady.

Omlouváme se za vzniklé komplikace způsobené přeložením akce a prosíme Vás o zachování Vaší přízně. Děkujeme za pochopení.

 

Legenda české pop music a držitelka mnoha světových ocenění Helena Vondráčková, vyjede na podzim na odložené česko-slovenské turné, které mělo původně začít loni na jaře, ale kvůli koronavirové krizi ho zpěvačka přeložila na podzim 2021. Během své více než padesátileté kariéry nazpívala přes 1500 písní. Na koncertě zazní nejen osvědčené hity, ale také  písně z posledního studiového CD Tvrdohlavá, které zpěvačka vydala loni.

"Ani v této těžké době to nevzdávám a pevně věřím, že se budeme moci setkat na koncertech. Rozhodla jsem se celé turné pojmenovat Vzhůru k výškám. Netřeba asi dodávat, že jsem se nechala inspirovat názvem mého velkého hitu z filmu S tebou mě baví svět, který zazní i na koncertě v Litomyšli", doplnila Helena Vondráčková.

 

Vstupné: 690,- Kč,- / 790,- Kč / 990,- Kč

Vstupenky k dostání on-line na www.ticketportal.cz, prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra Litomyšl, tel.: 461 612 161 nebo v pokladně Smetanova domu hodinu před akcí.

Podmínky rezervace a prodeje vstupenek