Zámecké sklepení v moci pekelné

Zámecké sklepení v moci pekelné

Neděle

4.12.

 

ON-LINE PRODEJ VSTUPENEK ZDE - stačí si vybrat termín

13.40 / 14.00 / 14.20 / 14.40 // 15.20 / 15.40 / 16.00 / 16.20 // 17.00 / 17.20 / 17.40 / 18.00

-----------------------------

V neděli 4. a v pondělí 5. prosince 2022 zřejmě již naposledy ovládne Zámecké sklepení v Litomyšli moc pekelná.
I tento rok se jistě děti činily, vytrvale zlobily a kniha hříchů se úspěšně plnila a vy, vážení rodičové, máte jedinečnou možnost své děti za jejich celoroční snažení právem odměnit.
Akci Zámecké sklepení v moci pekelné společně pořádají Smetanův dům, Smetanova Litomyšl, o.p.s., Středisko volného času Litomyšl a Státní zámek Litomyšl.

Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku.

 

Než půjdete do pekla, je třeba vědět...

Seznam hříchů a dobrých skutků
Aby se Lucifer a Mikuláš lépe orientovali v hříškách a dobrých skutcích vašich dětí, prosím, vyplňte tento pekelný formulář
(Napište prosím jméno dítěte, jeho věk, hřích a dobrý skutek - např.: Jeníček, 8 let, kradl perníček, ochránil Mařenku)

Mikulášská nadílka
V rámci návštěvy Zámeckého sklepení v moci pekelné nabízíme rodinám bezplatné předání mikulášské nadílky v lese vánočních stromků. Zájemci o tuto službu si sami zajišťují obsah nadílky, kterou je třeba označit jménem a věkem obdarovaného a předat pracovníkům sklepení nejpozději 15 minut před objednaným časem prohlídky.
Pozor, baklíček nesmí být těžší nežli jeden kilogram! Každý gram navíc propadá peklu!!!

Jak to probíhá?
15 minut před objednaným časem si v pokladně Zámeckého sklepení zakoupíte nebo se prokážete již koupenou vstupenkou. Zkontrolujete hříchy svého dítka a předáte případnou označenou nadílku. Poté v chodbě před sklepením počkáte na zahájení vaší prohlídky. Ta trvá cca 15 minut. Až prohlídka skončí a andělé budou vyvádět skupinu z pekla na povrch zemský, vy neodcházíte, ale zůstanete v prostoru pod schodištěm. V jednom ze sálů zámeckého sklepení, mezi vánočními stromečky, kam vás doprovodí anděl, se setkáte s Mikulášem. Ten možná pochválí děti a předá jim nadílku.


Vstupné: dospělá osoba 100,- Kč / dítě 50,- Kč
Vstupenky k dostání on-line na www.smetanuvdum.cz, prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra Litomyšl, tel.: 461 612 161 nebo v pokladně Zámeckého sklepení 15 minut před akcí.

On-line rezervace a nákup vstupenek bude ukončen den před pekelným představením! Poté bude prodej možný pouze v pokladně Zámeckého sklepení minimálně 15 minut před akcí.