Enigmatické variace

Enigmatické variace

Čtvrtek

7.12.

19:00

Den Datum Čas
Čtvrtek 7.12.2023 19:00

Divadlo J. K. Tyla Plzeň

Autor: Éric-Emmanuel Schmitt
Režie: Jan Burian
Hrají: Martin Stránský, Jan Maléř

Detektivní komedie odhaluje tajemství mezi dvěma muži a nepřítomnou ženou většinou s humorem. Někdy ale i s puškou v ruce... Spád nevšedního dialogu napíná, mrazí i baví. A navíc překvapuje. Inteligentní, vtipný text plný nenadálých zvratů a tajemství vás brzy vtáhne a ozřejmí, proč je E.E. Schmitt nejhranějším francouzským autorem tohoto tisíciletí. Elektrizují výkony obou herců dávají tušit, že nejde o běžný divadelní večer. Tohle představení ve vás zůstane otištěno stejně jako tvář a hlas charismatického Martina Stránského a spousta originálních myšlenek, kterými je hra prošpikována.
 
"Enigmatické variace mají nejen obsah v podobě jedinečně chytrého textu, formu v podobě výjimečné chemie dvou herců, ale navíc i koření v podobě probleskujícího humoru. Zprvu nenápadná, s každou minutou však gradující neuchopitelná síla divadelní magie zvedá zpravidla na konci diváky ze sedadel... Zážitek!."
 

Divadelní představení je součástí abonmá
Cena divadelního abonmá 1. pořadí 1100 Kč / 2. pořadí 1030 Kč / 3. pořadí 1000 Kč

Vstupné na jednotlivá představení 430 Kč / 390 Kč / 360 Kč

Prodej abonentních vstupenek bude zahájen v Informačním centru Litomyšl od pondělí 4. září 2023 pro stávající abonenty, od pondělí 18. září 2023 budou v Informačním centru Litomyšl v prodeji nevyzvednuté, uvolněné a nové divadelní abonentky.

Volný prodej vstupenek na jednotlivá představení abonentního cyklu bude probíhat od pondělí 25. září 2023.

Vstupenky k dostání on-line na www.smetanuvdum.cz, prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra Litomyšl, tel.: 461 612 161 nebo v pokladně Smetanova domu hodinu před akcí.