Milionový údržbář

Milionový údržbář

Úterý

9.4.

19:00

Den Datum Čas
Úterý 9.4.2024 19:00

Agentura Harlekýn

Autor: Eric Assous
Režie: Antonín Procházka
Hrají: Petr Nárožný, Veronika Freimanová, Zuzana Žáková / Anna Kotlíková / Karolína Vágnerová, Robert Hájek / Martin Zahálka ml., Antonín Procházka / Vasil Fridrich, Lucie Zedníčková, Štěpánka Křesťanová.

Jako milionář zklamal. Uspěje jako bezdomovec?

Séverine opustil manžel Jean Pierre před dvaceti lety. Opuštěná a na mizině si založila vlastní vydavatelství, které teď prosperuje. Jednoho dne se tento kdysi světácký ex-manžel objeví před jejími dveřmi, avšak už to není ten arogantní a cynický obchodník, ale zruinovaný muž bez střechy nad hlavou. Jean Pierre přišel, aby se omluvil, a jako nezaměstnaný se vlastně zeptal i na práci. Séverine se rozhodne dát mu šanci a nabídne mu místo údržbáře! Jean Pierre tak musí překonat svou hrdost, obléct si pracovní uniformu, vzít kartáč a kbelík a přijmout ponížení. Séverine s ním totiž zachází jako s onucí. Ale Jean Pierre není typ, který by se tak rychle poddal...
 

Délka představení 120 minut včetně přestávky

Vstupné 650 Kč / 590 Kč / 550 Kč

Vstupenky k dostání on-line na www.smetanuvdum.cz, prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra Litomyšl, tel.: 461 612 161 nebo v pokladně Smetanova domu hodinu před akcí.

Podmínky rezervace a prodeje vstupenek