Společenstvo vlastníků

Společenstvo vlastníků

Úterý

30.4.

19:00

Městské divadlo Mladá Boleslav

Autor: Jiří Havelka
Režie: Adam Doležal
Hrají: Hana Marie Maroušková, Petr Prokeš, Eva Reiterová, Petr Bucháček, Karolina Frydecká, Milan Ligač, Ondřej Lechnýř j. h., Lucie Matoušková a další

Pokud jste se zúčastnili alespoň jedné jediné domovní schůze, budete v průběhu představení zažívat nepříjemný pocit takzvaného déjá vu.
Komedie Společenstvo vlastníků totiž důsledně dodržuje formu klasické schůze, která má své zákonitosti, své problémy, a dokonce často i archetypy jednotlivých účastníků. Každý z návrhů vyvolává další a vyostřenější rozepře a je jedno, jestli jde o výstavbu výtahu, rozúčtování spotřeby vody, opravu plynových rozvodů nebo prodej půdních prostor.
Divadelní hra získala v roce 2017 Cenu Marka Ravenhilla a byla nominována na Cenu divadelní kritiky v kategorii Hra roku. V roce 2019 natočil režisér Jiří Havelka (1980) na jejím základě celovečerní film Vlastníci, který získal Českého lva za nejlepší scénář.

Délka představení: 85 minut bez přestávky

 

Divadelní představení je součástí abonmá
Cena divadelního abonmá 1. pořadí 1110 Kč / 2. pořadí 1040 Kč / 3. pořadí 1010 Kč

Vstupné na jednotlivá představení 450 Kč / 420 Kč / 390 Kč

Prodej abonentních vstupenek bude zahájen v Informačním centru Litomyšl od pondělí 18. března 2024 pro stávající abonenty, od úterý 2. dubna 2024 budou v Informačním centru Litomyšl v prodeji nevyzvednuté, uvolněné a nové divadelní abonentky.

Volný prodej vstupenek na jednotlivá představení abonentního cyklu bude probíhat od pondělí 8. dubna 2024. Vstupenky k dostání on-line na www.smetanuvdum.cz, prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra Litomyšl, tel.: 461 612 161 nebo v pokladně Smetanova domu hodinu před akcí.