Trojlístek pohádek

Středa

20.11.

08:30

Trojlístek pohádek

Trojlístek pohádek - O Otesánkovi, O Budulínkovi, Hrnečku vař! - Veselá pohádka, plná nečekaných i očekávaných zvratů, dramatické situace, zjemněné notnou dávkou humoru, to celé spleteno známými písničkami. Lojza a Líza, hlavní hrdinové pohádky, žijí na svém jihočeském ranči. Jednoho dne Líze dojde trpělivost, když už je dům celý vyjedený a sama se vydá do lesa, kde…

 

DOPOLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ

Smetanův dům Litomyšl nabízí pravidelná dopolední představení pro mateřské, základní a střední školy v průběhu celého školního roku.
Vítaná bude samozřejmě také veřejnost.

více informací na tel. 461 613 239

 

Pro přihlášení svých žáků, prosím, vyplňte formulář... ZDE

 

Trojlístek pohádek

Středa

20.11.

08:30

Trojlístek pohádek

Trojlístek pohádek - O Otesánkovi, O Budulínkovi, Hrnečku vař! - Veselá pohádka, plná nečekaných i očekávaných zvratů, dramatické situace, zjemněné notnou dávkou humoru, to celé spleteno známými písničkami. Lojza a Líza, hlavní hrdinové pohádky, žijí na svém jihočeském ranči. Jednoho dne Líze dojde trpělivost, když už je dům celý vyjedený a sama se vydá do lesa, kde místo hub najde pohádkovou babičku. Líza babičku mile překvapí tím, že jí daruje poslední krajíček chleba a protože je to babička kouzelná, zažije Líza s Lojzou spoustu nových a nečekaných dobrodružství.

Sněhová královna v ledovém království

Čtvrtek

21.11.

10:00

Sněhová královna v ledovém království

Muzikál je na motivy Hanse Ch. Andersena s prvky z filmu Ledové království, které děti milují. Děti se tak setkají s oblíbenými postavičkami. Muzikál bude nabitý efekty, choreografií, písněmi, výpravnými kostýmy a moderní projekcí na plátně. Autorkou a režisérkou tohoto muzikálu je Dana Bartůňková, známá též z pohádky S čerty nejsou žerty (princezna Angelína) autorka a režisérka večerních i dětských představení, která se hrají po celé České republice. Její dětské muzikály již vidělo přes dva a půl milionů dětí. Ve své divadelní společnosti uvedla adaptaci slavného filmu „ Pěnička a Paraplíčko ve spolupráci s režisérem J. Sequensem, hru „ Sexmise“ autora a režiséra J. Machulského.