Zámecké sklepení v moci pekelné

Publikováno: 08.11.2022

V neděli 4. a v pondělí 5. prosince 2022 zřejmě již naposledy ovládne Zámecké sklepení v Litomyšli moc pekelná. I tento rok se děti činily, vytrvale zlobily a kniha hříchů se úspěšně plnila a vy, vážení rodičové, máte jedinečnou možnost své děti za jejich celoroční snažení právem odměnit. Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku. 

Aby se Lucifer a Mikuláš lépe orientovali v hříškách a dobrých skutcích vašich dětí, je třeba vyplnit pekelný formulář, který naleznete na zde. V rámci návštěvy Zámeckého sklepení v moci pekelné nabízíme rodinám bezplatné předání mikulášské nadílky. Zájemci o tuto službu si sami zajišťují obsah nadílky, kterou je třeba označit jménem a věkem obdarovaného a předat pracovníkům sklepení nejpozději 15 minut před objednaným časem prohlídky. Pozor, balíček nesmí být těžší nežli jeden kilogram, neboť každý gram navíc propadá peklu!

Akci Zámecké sklepení v moci pekelné společně pořádají Smetanův dům, Smetanova Litomyšl, o.p.s., Středisko volného času Litomyšl a Státní zámek Litomyšl.

 

Prodej vstupenek:

4. prosince

5. prosince