Středa, hudby Vám třeba<br>Věneband + Host

Středa

4.8.

19:30

Středa, hudby Vám třeba
Věneband + Host

Folk-rocková kapela Věneband působí na hudební scéně již od roku 2003. Za tu dobu vystoupila na řadě festivalů, v klubech i folkových soutěžích. Stálé jádro kapely tvoří klavíristka Iva a houslistka Jana Věnečkovy a dále jejich taťka Josef hrající na kytaru. Sestavu již mnoho let posilují Petr Lenoch na baskytaru a Jan Jovbak na bicí. Věneband hraje především…

Rock & Pop & Art

Středa, hudby Vám třeba<br>Věneband + Host

Středa

4.8.

19:30

Středa, hudby Vám třeba
Věneband + Host

Folk-rocková kapela Věneband působí na hudební scéně již od roku 2003. Za tu dobu vystoupila na řadě festivalů, v klubech i folkových soutěžích. Stálé jádro kapely tvoří klavíristka Iva a houslistka Jana Věnečkovy a dále jejich taťka Josef hrající na kytaru. Sestavu již mnoho let posilují Petr Lenoch na baskytaru a Jan Jovbak na bicí. Věneband hraje především autorskou tvorbu Jany s výhradně českými texty. V roce 2012 vydal Věneband své debutové CD s názvem Všem králům. Pokud si chcete jen tak posedět a poslechnout alternativní folk-rock, nebo si naopak lehce zatančit na některé rytmické písničky, je koncert Věnebandu k tomuto dobrá příležitost.

Středa, hudby Vám třeba<br>Machos Burritos

Středa

11.8.

19:30

Středa, hudby Vám třeba
Machos Burritos

Banda sedmi hudebních nadšenců a 100% živá kapela plná energie. V současném složení vystupujeme od dubna 2018, avšak Machos Burritos se formují již od roku 2012.

Středa, hudby Vám třeba<br>Do větru + Lucky Joke

Středa

18.8.

19:30

Středa, hudby Vám třeba
Do větru + Lucky Joke

Svitavská kapela Do větru hraje muziku, která vychází z písničkářských tradic. Je směsí žánrů rock-folk-funky a výrazné latino rytmiky. K základním motivům písní se připojují jazzové prvky či vlivy klasické hudby. Lucky Joke je seskupení muzikantů z Litomyšle, které vzniklo v roce 2015. Jedná se o stylově různorodou muziku, která se dá zařadit pod jazz-rock, jazz-funk, fusion, soul a rhythm&blues. Původní sestava bylo kvarteto, jež natočilo v roce 2016 živou desku Living Proof (ukázky z ní najdete na bandzone). Nyní kapela rozšiřuje a mění svůj sound a rozrůstá se o další členy: hráče na klávesy a zpěvačku. Skupina je proslulá svou energičností, živelností a stoprocentním koncertním nasazením…

Středa, hudby Vám třeba<br>The Pink Panthers

Středa

25.8.

19:30

Středa, hudby Vám třeba
The Pink Panthers

Sedmičlenná hudební skupina The Pink Panthers vznikla ve Svitavách na počátku roku 1997. V květnu téhož roku odstartovala koncertní činnost, snažíce se uchvátit svým syrovým projevem co možná nejširší spektrum posluchačů.

HELENA VONDRÁČKOVÁ - Vzhůru k výškám Tour

Sobota

16.10.

19:00

HELENA VONDRÁČKOVÁ - Vzhůru k výškám Tour

Legenda české pop music a držitelka mnoha světových ocenění Helena Vondráčková, vyjede na podzim na odložené česko-slovenské turné, které mělo původně začít loni na jaře, ale kvůli koronavirové krizi ho zpěvačka přeložila na podzim 2021. Během své více než padesátileté kariéry nazpívala přes 1500 písní. Na koncertě zazní nejen osvědčené hity, ale také písně z posledního studiového CD Tvrdohlavá, které zpěvačka vydala loni.

Hana Zagorová a Petr Rezek<br>NÁHRADNÍ TERMÍN

Úterý

9.11.

19:00

Hana Zagorová a Petr Rezek
NÁHRADNÍ TERMÍN

Vstupenky, které si diváci zakoupili na původní produkci 6. 11. 2020, zůstávají platné i v tomto novém termínu, a to včetně sedadla a řady. Jedna z největších hvězd české populární hudby, držitelka Diamantové desky Supraphonu a devítinásobná Zlatá slavice Hana Zagorová vystoupí se svým dlouholetým kolegou Petrem Rezkem, s nímž natočila řadu duetů jako např. Duhová víla, Ta pusa je tvá, Dotazník či Vánoční tajemství. Na koncertu je bude doprovázet skupina Boom! Band Jiřího Dvořáka. Zpěvačka, textařka, herečka a moderátorka Hana Zagorová se stala během své pěvecké kariéry druhou nejúspěšnější držitelkou ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvačka v historii (po Lucii Bílé), když získala devět Slavíků v řadě v letech 1977 až 1985.

Olympic<br>NÁHRADNÍ TERMÍN

Středa

24.11.

19:00

Olympic
NÁHRADNÍ TERMÍN

Vstupenky a abonentky, které si diváci zakoupili na původní produkce 24. 4. a 26. 11. 2020 a 5. 5. 2021, zůstávají platné i v tomto novém termínu. Jedinečný koncert nestárnoucí rockové legendy české hudební scény skupiny Olympic. Skupina ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahrají skladby z posledních tří alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků a Souhvězdí romantiků. Samozřejmě, že dojde i na největší hity skupiny Olympic.

Olympic<br>NÁHRADNÍ TERMÍN

Čtvrtek

25.11.

19:00

Olympic
NÁHRADNÍ TERMÍN

Vstupenky a abonentky, které si diváci zakoupili na původní produkce 9. 10. a 25. 11. 2020 a 6. 5. 2021 zůstávají platné i v tomto novém termínu. Jedinečný koncert nestárnoucí rockové legendy české hudební scény skupiny Olympic. Skupina ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahrají skladby z posledních tří alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků a Souhvězdí romantiků. Samozřejmě, že dojde i na největší hity skupiny Olympic.

Věra Martinová & Meritum<br>NÁHRADNÍ TERMÍN

Pátek

17.12.

19:00

Věra Martinová & Meritum
NÁHRADNÍ TERMÍN

Vstupenky, které si diváci zakoupili na původní produkci 18. 12., zůstávají platné i v tomto novém termínu, a to včetně sedadla a řady. Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, je možné zažádat o navrácení vstupného. Omlouváme se za vzniklé komplikace způsobené přeložením akce a prosíme Vás o zachování Vaší přízně. Děkujeme za pochopení. Populární česká zpěvačka, kytaristka a autorka Věra Martinová se skupinou Meritum přijíždí s novým koncertem právě k vám! Královna české country představí nejen své největší hity z posledních více než třech dekád, ale také písničky z novinkového alba Meritum. Právě toto album vyšlo na letos jaře a ve svém žánru se okamžitě stalo hudební událostí roku!